Konkurs BoboVita

„Odkryj Jakość BoboVita” – nadciąga inwazja nagród!

Dlatego jak najszybciej wejdź na stronę BoboVita i weź udział w konkursie!

Zdobądź jedną z nagród głównych!

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy, że odpowiesz poprawnie na 8 prostych pytań i udzielisz odpowiedzi na pytanie finałowe: Co Cię przekonuje do używania posiłków w słoiczkach BoboVita?

Pamiętaj, że od Twojej odpowiedzi zależy powodzenie w konkursie! Komisja złożona z przedstawicieli firmy BoboVita najpóźniej 7 kwietnia 2014 roku podejmie decyzję o przyznaniu 10 nagród głównych (przedpłacona karta Visa o wartości 200 PLN oraz zestaw posiłków firmy BoboVita) oraz 30 nagród wyróżnienia (zestaw posiłków firmy BoboVita).

Zobacz, jakie to proste!

Odpowiadając na jedno pytanie zyskujesz szansę na nagrodę o dużej wartości, zapewniając swojemu maluszkowi zapas wysokiej jakości posiłków BoboVita!

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Wymaga rejestracji w serwisie BoboVita. Dzięki rejestracji nabywasz dostęp do Klubu „Mamy Radzą”. W ten sposób zyskujesz możliwość zamówienia próbek produktów firmy BoboVita oraz możliwość wysłuchiwania porad doświadczonych mam i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi mamami.

Możesz także zgłosić zdjęcie swojego maluszka do konkursu „Zdjęcie miesiąca”.

Weź udział w konkursie, odpowiedz na 8 prostych pytań, opisz swoje doświadczenie z produktami firmy BoboVita i zgarnij jedną z nagród głównych!

Nie wahaj się – konkurs trwa tylko do 13 marca!

Wejdź na stronę BoboVita już teraz!